Меню на середу, 29.12.2021 Сніданок: каша молочна манна з какао присипкою, хліб з вершковим маслом, кавовий напій на молоці, фрукти свіжі (яблуко). Обід: борщ український, гуляш сегединський, кнедлі парові, компот, хліб пшеничний. Полуденок: пряник, йогурт. Вечеря: січеники рибні, картопляне пюре з маслом, салат з свіжої капусти, хліб, чай з лимоном.

Матеріально-технічне забезпечення

Заклад дошкільної освіти №28 загального розвитку знаходиться на вул. Добролюбова, 4а функціонує з 1974 року.
Територія закладу – загальною площею 0,53 га повністю загороджена.
Проектна потужність – 115 дітей.
В дошкільному закладі обладнано:
– медичний кабінет (в наявності є кварцова лампа, забезпечений медикаментами, ростомір, вага);
– харчоблок – 2 електроплити, 2 холодильники, електром’ясорубка, картоплечистка, овочерізка, духовка, морозильна камера, жаровий шкаф, електропательня, витяжка, в достатній кількості є кухонний посуд.
– пральня – в наявності машинка-автомат – 1 шт., праска – 2 шт., стелажі для зберігання білизни , сушилки;
– 6 групових кімнат та 2 спальні (усі групи забезпечені меблями, постільною білизною, рушниками, в наявності є: магнітофони – 6 шт., піаніно – 1 шт.) ;
– ігрові майданчики забезпечені ігровими спорудами;
– автономна котельня на твердому паливі;
Кожна вікова група має окремі туалетні кімнати. Ігрове середовище обладнано згідно вимог програми і забезпечує повноцінний розвиток дітей, виготовлено ігрові куточки та ігрові осередки.
Встановлено лічильники електричної енергії, холодної води, 7 бойлерів для нагрівання води. У дошкільному закладі є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється, його кількість достатня для повноцінної роботи протягом року.
Територія дошкільного закладу має естетичний вигляд, відповідає санітарно-гігієнічним нормам, достатньо озеленена, в наявності фруктові дерева, впорядковані квітники.