Меню на четвер, 23.09.2021 Сніданок: каша рисова молочна, булочка з вершковим маслом, чай з лимоном, фрукти свіжі. Обід: суп картопляний підбиваний, овочеве рагу, риба смажена, салат асорті з свіжих овочів, хліб пшеничний, компот з фруктів. Полуденок: печиво, кефір. Вечеря: печінка тушкована в сметанному соусі, картопля відварена з маслом, напій фруктовий, хліб пшеничний.

Про нас

Заклад дошкільної освіти №28 заснований у 1974 році. В ньому функціонують одна ясельна та п’ять дошкільних груп, є велика музична зала, гарні просторі майданчики. Тут виховуються 140 хлопчиків та дівчаток.
Загальна площа ЗДО – 960 кв.м.
У 2009 році в дошкільному закладі відкрилася ще одна додаткова вікова група.
Спальні та ігрові кімнати  вирізняються сучасним дизайном розвивального середовища, яскравістю оформлення, чималою кількістю ігрових зон, куточків, центрів, бо без цього не буде дитячого задоволення, радості та результату. У кожної групи – своя назва, своя родзинка,  створена руками вихователів, їх помічників та батьків, що сприяє розвитку індивідуальних здібностей малюків. Щоб дошкільникам було комфортно здійснювати побутові процеси, самообслуговування – наявні електробойлери, які придбано в 2011 році у вікові групи. В 2012 році здійснено заміну  68 вікон та 4 центрально-вхідних дверей  в дошкільному закладі. Облаштування нашого зовнішнього простору на майданчиках відповідає потребам наших вихованців. Добре сплановане оточення сприяє складним іграм, самостійності та соціалізації. Діти відчувають піднесення та потяг до розвитку, дослідження, навчання та здобуття нової інформації. Майданчики прикрашають казкові персонажі, креативні поробки з підручних матеріалів, споруди для сюжетних ігор та безпосередньо спортивний інвентар. В даному закладі педагоги роблять все для того, щоб виховати гармонійно розвинену, впевнену в собі, цілеспрямовану особистість.
За бюджетні кошти в ЗДО № 28 у  2012 році замінено 68 вікон та 4-ро вхідних дверей на енергозберігаючі ; 2013 році зроблено фасад дошкільного закладу ;2014 введено в експлуатацію котельню на твердому паливі ; 2015 капітальний ремонт крівлі; 2016 капітальний ремонт харчоблоку; 2018 ремонт загального коридора; 2019 заміна обладнання в електрощитовій, зміна вивіски на ЗДО та встановлення вивісок для людей з обмеженими можливостями, проведено заміну каналізації та всіх санвузлів, умивальників.
Педагогічний колектив ЗДО – це команда професіоналів, людей самовідданих та небайдужих до дитини. Кожен педагог орієнтований на удосконалення освітньо-виховного процесу, реалізацію принципів демократизму, відкритості та колегіальності, доброзичливості, переорієнтації з процесу навчання на розвиток особистості.

Cтруктура ЗДО №28 у 2020-2021 н.р.:

• перша молодша група – 1
  • дошкільні групи – 5
Перша молодша група “Малятко” – 16 дітей, вихователі: Федак В.Я., Росоха А.І.
Молодша група №1 “Білочка”” – 17 дітея, вихователі: Канюк М.П., Расулова М.М.
Молодша група №2 “Бджілка” – 20 дітей, вихователі: Гогна Н.В., Куруц М.Д.
Середня група №1 “Капітошка” – 25 дітей, вихователі: Штефанюк Д.Ю.
Середня група №2 “Сонечко” – 25 дітей, вихователі: Дідик С.М., Коваленко Д.О.
Старша група №1 “Теремок” –  32 дітей, вихователі: Матлах О.М., Чворсюк О.П.

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

Проектна потужність – 115 дітей.
У 2020-2021 н.р. заклад відвідує 140 дітей.