Меню на п’ятницю 13 січня Сніданок: Рис тушкований з овочами. Омлет. Хліб пшеничний. Компот з яблук. Обід: Суп білий з галушками. Картопляне пюре (1 – 3 р.). Горохове пюре ( 4 – 7 р.). Котлета рибна любительська. Салат з буряка. Хліб пшеничний. Сік. Вечеря: Макарони відварені. Тюфтелька куряча з овочами. Салат з моркви. Хліб пшеничний. Напій фруктовий.

Про нас

Заклад дошкільної освіти №28 заснований у 1974 році. В ньому функціонують одна ясельна та п’ять дошкільних груп, є велика музична зала, гарні просторі майданчики. Тут виховуються 140 хлопчиків та дівчаток.
Загальна площа ЗДО – 960 кв.м.
У 2009 році в дошкільному закладі відкрилася ще одна додаткова вікова група.
Спальні та ігрові кімнати  вирізняються сучасним дизайном розвивального середовища, яскравістю оформлення, чималою кількістю ігрових зон, куточків, центрів, бо без цього не буде дитячого задоволення, радості та результату. У кожної групи – своя назва, своя родзинка,  створена руками вихователів, їх помічників та батьків, що сприяє розвитку індивідуальних здібностей малюків. Щоб дошкільникам було комфортно здійснювати побутові процеси, самообслуговування – наявні електробойлери, які придбано в 2011 році у вікові групи. В 2012 році здійснено заміну  68 вікон та 4 центрально-вхідних дверей  в дошкільному закладі. Облаштування нашого зовнішнього простору на майданчиках відповідає потребам наших вихованців. Добре сплановане оточення сприяє складним іграм, самостійності та соціалізації. Діти відчувають піднесення та потяг до розвитку, дослідження, навчання та здобуття нової інформації. Майданчики прикрашають казкові персонажі, креативні поробки з підручних матеріалів, споруди для сюжетних ігор та безпосередньо спортивний інвентар. В даному закладі педагоги роблять все для того, щоб виховати гармонійно розвинену, впевнену в собі, цілеспрямовану особистість.
За бюджетні кошти в ЗДО № 28 у  2012 році замінено 68 вікон та 4-ро вхідних дверей на енергозберігаючі ; 2013 році зроблено фасад дошкільного закладу ;2014 введено в експлуатацію котельню на твердому паливі ; 2015 капітальний ремонт крівлі; 2016 капітальний ремонт харчоблоку; 2018 ремонт загального коридора; 2019 заміна обладнання в електрощитовій, зміна вивіски на ЗДО та встановлення вивісок для людей з обмеженими можливостями, проведено заміну каналізації та всіх санвузлів, умивальників.
Педагогічний колектив ЗДОце команда професіоналів, людей самовідданих та небайдужих до дитини. Кожен педагог орієнтований на удосконалення освітньо-виховного процесу, реалізацію принципів демократизму, відкритості та колегіальності, доброзичливості, переорієнтації з процесу навчання на розвиток особистості.

Cтруктура ЗДО №28 у 2021-2022 н.р.:

Група ранього віку “Малятко”  – 20 дитина (1-3 роки), вихователі: Гедьфалві Т.І., Парахоняк І.М.
Молодша дошкільна група “Дзвіночок” –  27 дітей (3-4 роки), Росоха А.І., Федак В.Я.
Середня дошкільна група №1 “Білочка”” – 18 дітея (4-5 років), вихователі: Расулова М.М., Балаба К.В.
Середня дошкільна група №2 “Бджілка” – 16 дітей (4-5 років), вихователі: Гогна Н.В., Сабурова О.Д.
Старша дошкільна  група №1 “Капітошка” – 27 дітей (5-6(7) років), вихователі: Штефанюк Д.Ю.
Старша дошкільна  група №2 “Сонечко” – 28 дітей (5-6(7) років), вихователі: Дідик С.М., Горняк Я.П.

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

У 2021-2022 н.р. заклад відвідує 140 дітей.