[bvi]

Про нас

Заклад дошкільної освіти №28 заснований у 1974 році. В ньому функціонують одна ясельна та п’ять дошкільних груп, є велика музична зала, гарні просторі майданчики. Тут виховуються 140 хлопчиків та дівчаток.
Загальна площа ЗДО – 960 кв.м.
У 2009 році в дошкільному закладі відкрилася ще одна додаткова вікова група.
Спальні та ігрові кімнати  вирізняються сучасним дизайном розвивального середовища, яскравістю оформлення, чималою кількістю ігрових зон, куточків, центрів, бо без цього не буде дитячого задоволення, радості та результату. У кожної групи – своя назва, своя родзинка,  створена руками вихователів, їх помічників та батьків, що сприяє розвитку індивідуальних здібностей малюків. Щоб дошкільникам було комфортно здійснювати побутові процеси, самообслуговування – наявні електробойлери, які придбано в 2011 році у вікові групи. В 2012 році здійснено заміну  68 вікон та 4 центрально-вхідних дверей  в дошкільному закладі. Облаштування нашого зовнішнього простору на майданчиках відповідає потребам наших вихованців. Добре сплановане оточення сприяє складним іграм, самостійності та соціалізації. Діти відчувають піднесення та потяг до розвитку, дослідження, навчання та здобуття нової інформації. Майданчики прикрашають казкові персонажі, креативні поробки з підручних матеріалів, споруди для сюжетних ігор та безпосередньо спортивний інвентар. В даному закладі педагоги роблять все для того, щоб виховати гармонійно розвинену, впевнену в собі, цілеспрямовану особистість.
За бюджетні кошти в ЗДО № 28 у  2012 році замінено 68 вікон та 4-ро вхідних дверей на енергозберігаючі ; 2013 році зроблено фасад дошкільного закладу ;2014 введено в експлуатацію котельню на твердому паливі ; 2015 капітальний ремонт крівлі; 2016 капітальний ремонт харчоблоку; 2018 ремонт загального коридора; 2019 заміна обладнання в електрощитовій, зміна вивіски на ЗДО та встановлення вивісок для людей з обмеженими можливостями, проведено заміну каналізації та всіх санвузлів, умивальників.
Педагогічний колектив ЗДОце команда професіоналів, людей самовідданих та небайдужих до дитини. Кожен педагог орієнтований на удосконалення освітньо-виховного процесу, реалізацію принципів демократизму, відкритості та колегіальності, доброзичливості, переорієнтації з процесу навчання на розвиток особистості.

Cтруктура ЗДО №28 у 2022-2023 н.р.:

Група раннього віку “Малятко” – 14 дітей (2-3 роки) вихователі: Гаврилюк А. О., Сокирна Н. Є. 
Молодша група  “Ромашка” –  20 дітей (3-4 роки)  вихователі: Гедьфалві Т.І., Парахоняк І.М.
Молодша група  “Сонечко” –16 дітей (3-4 роки)  вихователі: Штефанюк Д.Ю., Багара О.В.
Середня група “Дзвіночок” – 29 дітей (4-5 років)  вихователі:  Федак В.Я.
Старша група “Бджілка” – 22 дітей (5-6 років) вихователі: Сабурова О.Д., Гогна Н.В.
Старша група “Білочка” – 24 дітей (5-6 років)  вихователі: Расулова М.М., Цистан К.В.
.

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

У 2022-2023 н.р. заклад відвідує 125 дітей.