Меню на середу, 29.12.2021 Сніданок: каша молочна манна з какао присипкою, хліб з вершковим маслом, кавовий напій на молоці, фрукти свіжі (яблуко). Обід: борщ український, гуляш сегединський, кнедлі парові, компот, хліб пшеничний. Полуденок: пряник, йогурт. Вечеря: січеники рибні, картопляне пюре з маслом, салат з свіжої капусти, хліб, чай з лимоном.

Моніторинг якості освіти

Моніторинг якості освіти - Головна

У період з 04.01.2021 р. по 15.01.2021 р. в закладі дошкільної освіти всі педагоги, залучені до освітнього процесу, проводили моніторинг рівня досягнень та засвоєння програмових вимог за перше півріччя 2020/2021 навчального року. Оцінювання досягнень дітей здійснювалось за критеріями освітніх ліній Базового компонента дошкільної освіти: «Особистість дитини», «Дитина в соціумі», «Дитина в природньому довкіллі», «Дитина у світі культури», «Гра дитини», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини».

З метою своєчасного виявлення та усунення недоліків в освітньому процесі моніторинг рівня досягнень здійснюється тричі на рік (вересень, січень, травень).

Для здійснення моніторингу педагоги проводили: спостереження за дітьми, міні-заняття, дидактичні ігри та вправи, розвивальні ігри, бесіди, доручення, як один із видів природного експерименту, вивчали результати художньо-продуктивної діяльності дошкільнят (малювання, аплікації, конструювання, художньої праці, мовленнєвої творчості).

Результати моніторингу якості освіти станом на 15 січня 2021 року