Меню на середу 8 лютого Сніданок: Банош по-гуцульськи з твердим сиром. Хліб цільнозерновий з маслом. Молоко. Обід: Суп гороховий з грінками. Вареники з м’ясом. Компот з фруктів. Вечеря: Салат з капусти і моркви. Куліш (крупа пшоняна) з курячим м’ясом. Чай трав’яний.

Моніторинг якості освіти

Узагальнені результати моніторингових досліджень визначення рівня компетентності дітей четвертого року життя за освітніми лініями БКДО станом на 15 вересня 2022 року. 

 

Моніторинг якості освіти - Головна

За результатами моніторингових досліджень рівня знань, умінь та навичок, які проведено у вересні 2022 року свідчать, що у дітей І молодшої групи  «Ромашка» та ІІ молодшої групи «Сонечко» високий рівень знань переважає з освітньої лінії «Особистість дитини» та «Гра дитини», а середній рівень знань – з освітньої лінії «Дитина у соціумі», «Дитина в природному довкіллі» «Мовлення дитини». Діти виконують завдання за допомогою дорослого. Вихователі даної групи мають остатній рівень знань. Це означає, що більшість дітей у групі виконують дії за інструкцією та потребують індивідуальної допомоги вихователя.

Вихователям потрібно продовжити розвивати провідні сфери дитини, використовувати різні методи та прийоми, мотивувати дошкільників, створювати ситуацію успіху, змінювати діяльність, щоб запобігти швидкому виснаженню дитини.

Узагальнені результати моніторингових досліджень визначення рівня компетентності дітей п’ятого року життя за освітніми лініями БКДО станом на 15 вересня 2022 року. 

Моніторинг якості освіти - Головна

Моніторингові дослідження рівня знань, умінь та навичок були проведені у вересні 2022 року з дітьми середнього дошкільного віку. У середній групі «Дзвіночок» переважає середній рівень знань  дітей з освітньою лінією БКДО.

Вихователям надано методичні рекомендації щодо ефективної організації освітнього процесу із дітьми дошкільного віку:

– використання результативних форм робіт із дітьми (групові, підгрупові), які допоможуть засвоїти знання з усіх освітніх ліній Базового компоненту.

– звернути увагу на удосконалення індивідуальної роботи із дітьми.

 

Узагальнені результати моніторингових досліджень визначення рівня компетентності дітей шостого (сьомого) року життя за освітніми лініями БКДО станом на 15 вересня 2022 року. 

 

Моніторинг якості освіти - Головна

Результати моніторингових досліджень рівня знань, умінь та навичок дітей старшого дошкільного віку, що відвідують старшу групу «Білочка» і  «Бджілка» вказують, що діти мають достатній рівень знань з усіх освітніх ліній, переважає середній рівень розвитку. Вихователі груп успішно виконують завдання різного виду складності, володіють достатніми знаннями із різних розділів програми «Українське дошкілля», проявляють активність, самостійність у вирішенні різних видів завдань, виконують самостійно практично всі доручення, але ще іноді потребують допомоги педагога. Рекомендується використовувати інноваційні технології (складання інтелектуальних карт).

У період з 04.01.2023 р. по 15.01.2023 р. в закладі дошкільної освіти всі педагоги, залучені до освітнього процесу, проводили моніторинг рівня досягнень та засвоєння програмових вимог за перше півріччя 2022/2023 навчального року. Оцінювання досягнень дітей здійснювалось за критеріями освітніх ліній Базового компонента дошкільної освіти: «Особистість дитини», «Дитина в соціумі», «Дитина в природньому довкіллі», «Дитина у світі культури», «Гра дитини», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини».

З метою своєчасного виявлення та усунення недоліків в освітньому процесі моніторинг рівня досягнень здійснюється тричі на рік (вересень, січень, травень).

Для здійснення моніторингу педагоги проводили: спостереження за дітьми, міні-заняття, дидактичні ігри та вправи, розвивальні ігри, бесіди, доручення, як один із видів природного експерименту, вивчали результати художньо-продуктивної діяльності дошкільнят (малювання, аплікації, конструювання, художньої праці, мовленнєвої творчості).

 

Результати моніторингу якості освіти станом на 15 січня 2023 року

Моніторинг якості освіти - ГоловнаМоніторинг якості освіти - ГоловнаМоніторинг якості освіти - ГоловнаМоніторинг якості освіти - ГоловнаМоніторинг якості освіти - ГоловнаМоніторинг якості освіти - ГоловнаМоніторинг якості освіти - Головна