Меню на четвер, 23.09.2021 Сніданок: каша рисова молочна, булочка з вершковим маслом, чай з лимоном, фрукти свіжі. Обід: суп картопляний підбиваний, овочеве рагу, риба смажена, салат асорті з свіжих овочів, хліб пшеничний, компот з фруктів. Полуденок: печиво, кефір. Вечеря: печінка тушкована в сметанному соусі, картопля відварена з маслом, напій фруктовий, хліб пшеничний.

Гурткова робота

Організація гурткової роботи у 2020 – 2021 н.р.

Гуртки для дітей середнього та старшого дошкільного віку проводяться у ЗДО безкоштовно у другу половину дня.

МЕТА ГУРТКОВОЇ РОБОТИ:

– виявлення, підтримка та розвиток обдарованості, природних нахилів та здібностей дітей дошкільного віку;
– реалізація інваріантної складової Базового компоненту дошкільної освіти за одним чи кількома пріоритетними напрямами освітньої діяльності;
– реалізація варіативної складової Базового компоненту дошкільної освіти;
– організація діяльності ЗДО, що відповідає сучасним вимогам суспільства;
Форми роботи – фронтальна, підгрупова, індивідуальна.

Гурток з образотворчої діяльності

“Чарівні пальчики”