Меню на вівторок 5.10 Сніданок: пудинг манний з фруктами, сир твердий, чай, хліб цільнозерновий. Обід: суп гречаний, пюре з гороху (4-6 років), макарони відварені (1-4 роки), тюфтелька куряча в сметанно-томатному соусі, салат з капусти, компот із сухофруктів, хліб цільнозерновий, банан. Вечеря: каша пшоняна, гуляш курячий, напій фруктовий, салат з буряка.

Гурткова робота

Організація гурткової роботи у 2021 – 2022 н.р.

Гуртки для дітей середнього та старшого дошкільного віку проводяться у ЗДО безкоштовно у другу половину дня.

МЕТА ГУРТКОВОЇ РОБОТИ:

– виявлення, підтримка та розвиток обдарованості, природних нахилів та здібностей дітей дошкільного віку;
– реалізація інваріантної складової Базового компоненту дошкільної освіти за одним чи кількома пріоритетними напрямами освітньої діяльності;
– реалізація варіативної складової Базового компоненту дошкільної освіти;
– організація діяльності ЗДО, що відповідає сучасним вимогам суспільства;
Форми роботи – фронтальна, підгрупова, індивідуальна.

Гурток з образотворчої діяльності

“Чарівні пальчики”

Керівник гуртка – Горват Анжеліка Карлівна

ЛОГОПЕДИЧНИЙ ГУРТОК “ЛОГО СВІТ”