Меню на середу, 29.12.2021 Сніданок: каша молочна манна з какао присипкою, хліб з вершковим маслом, кавовий напій на молоці, фрукти свіжі (яблуко). Обід: борщ український, гуляш сегединський, кнедлі парові, компот, хліб пшеничний. Полуденок: пряник, йогурт. Вечеря: січеники рибні, картопляне пюре з маслом, салат з свіжої капусти, хліб, чай з лимоном.

Гурткова робота

Організація гурткової роботи у 2020 – 2021 н.р.

Гуртки для дітей середнього та старшого дошкільного віку проводяться у ЗДО безкоштовно у другу половину дня.

МЕТА ГУРТКОВОЇ РОБОТИ:

– виявлення, підтримка та розвиток обдарованості, природних нахилів та здібностей дітей дошкільного віку;
– реалізація інваріантної складової Базового компоненту дошкільної освіти за одним чи кількома пріоритетними напрямами освітньої діяльності;
– реалізація варіативної складової Базового компоненту дошкільної освіти;
– організація діяльності ЗДО, що відповідає сучасним вимогам суспільства;
Форми роботи – фронтальна, підгрупова, індивідуальна.

Гурток з образотворчої діяльності

“Чарівні пальчики”