Меню на вівторок 22 листопада Сніданок: сирники; соус фруктовий; молоко. Обід: борщ український; плов з булгура та м’яса; огірок солоний; хліб цільнозерновий білий; сік яблучно-виноградний. Вечеря: каша пшенична розсипчаста; тюфтелька куряча (з овочами); салат з буряка; хліб цільнозерновий білий; чай з лимоном; апельсин..

Випускний бал

Сьогодні відбувся Випускний бал у нашому садочку. Це важлива подія у житті дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися із друзями та своїми вихователями. Багато слів подяки було сказано в цей день в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям  маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання. Випускаючи в небо повітряні кульки, діти загадали бажання і маємо сподівання, що всі вони здійсняться.