Меню на четвер, 23.09.2021 Сніданок: каша рисова молочна, булочка з вершковим маслом, чай з лимоном, фрукти свіжі. Обід: суп картопляний підбиваний, овочеве рагу, риба смажена, салат асорті з свіжих овочів, хліб пшеничний, компот з фруктів. Полуденок: печиво, кефір. Вечеря: печінка тушкована в сметанному соусі, картопля відварена з маслом, напій фруктовий, хліб пшеничний.

Випускний бал

Сьогодні відбувся Випускний бал у нашому садочку. Це важлива подія у житті дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися із друзями та своїми вихователями. Багато слів подяки було сказано в цей день в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям  маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання. Випускаючи в небо повітряні кульки, діти загадали бажання і маємо сподівання, що всі вони здійсняться.