Меню на середу, 29.12.2021 Сніданок: каша молочна манна з какао присипкою, хліб з вершковим маслом, кавовий напій на молоці, фрукти свіжі (яблуко). Обід: борщ український, гуляш сегединський, кнедлі парові, компот, хліб пшеничний. Полуденок: пряник, йогурт. Вечеря: січеники рибні, картопляне пюре з маслом, салат з свіжої капусти, хліб, чай з лимоном.

Випускний бал

Сьогодні відбувся Випускний бал у нашому садочку. Це важлива подія у житті дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися із друзями та своїми вихователями. Багато слів подяки було сказано в цей день в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям  маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання. Випускаючи в небо повітряні кульки, діти загадали бажання і маємо сподівання, що всі вони здійсняться.