Меню на п’ятниця (24 червня). Сніданок: пудинг манний з фруктий, какао, хліб з твердим сиром, апельсин. Обід: салат з моркви, суп картопляний на сметані, рис з овочами, тюфтелька рибна в сметанно-томатному соусі, компот із сухофруктів, хліб цільнозерновий. Вечеря: каша вівсяна, гуляш курячий, чай з лимоном.

Випускний бал

Сьогодні відбувся Випускний бал у нашому садочку. Це важлива подія у житті дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися із друзями та своїми вихователями. Багато слів подяки було сказано в цей день в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям  маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання. Випускаючи в небо повітряні кульки, діти загадали бажання і маємо сподівання, що всі вони здійсняться.