Меню на вівторок 5.10 Сніданок: пудинг манний з фруктами, сир твердий, чай, хліб цільнозерновий. Обід: суп гречаний, пюре з гороху (4-6 років), макарони відварені (1-4 роки), тюфтелька куряча в сметанно-томатному соусі, салат з капусти, компот із сухофруктів, хліб цільнозерновий, банан. Вечеря: каша пшоняна, гуляш курячий, напій фруктовий, салат з буряка.

Свято “Стрітення”

Сьогодні старша група “Сонечко” познайомилася з народними традиціями, які пов’язані з святом Стрітення, яке споконвіку символізує зустріч Зими та Весни.
Діти співали пісні, кружляли в таночках, розповідали вірші. Родзинками свята стали танок з свічками та сценка за участю двох янголят.
Діти брали участь у веселих змаганнях двох пір року і Весна перемогла!
На завершення Весна подарувала всім смачні гостинці