Меню на п’ятницю 13 січня Сніданок: Рис тушкований з овочами. Омлет. Хліб пшеничний. Компот з яблук. Обід: Суп білий з галушками. Картопляне пюре (1 – 3 р.). Горохове пюре ( 4 – 7 р.). Котлета рибна любительська. Салат з буряка. Хліб пшеничний. Сік. Вечеря: Макарони відварені. Тюфтелька куряча з овочами. Салат з моркви. Хліб пшеничний. Напій фруктовий.

Свято “Стрітення”

Сьогодні старша група “Сонечко” познайомилася з народними традиціями, які пов’язані з святом Стрітення, яке споконвіку символізує зустріч Зими та Весни.
Діти співали пісні, кружляли в таночках, розповідали вірші. Родзинками свята стали танок з свічками та сценка за участю двох янголят.
Діти брали участь у веселих змаганнях двох пір року і Весна перемогла!
На завершення Весна подарувала всім смачні гостинці