Меню на п’ятницю 13 січня Сніданок: Рис тушкований з овочами. Омлет. Хліб пшеничний. Компот з яблук. Обід: Суп білий з галушками. Картопляне пюре (1 – 3 р.). Горохове пюре ( 4 – 7 р.). Котлета рибна любительська. Салат з буряка. Хліб пшеничний. Сік. Вечеря: Макарони відварені. Тюфтелька куряча з овочами. Салат з моркви. Хліб пшеничний. Напій фруктовий.

День захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Вихователі закладу створили для діток незабутній день. Наші вихованці приймали участь у квесті, виконували завдання, шукали на карті локації, познайомилися із піратом та викопали справжні скарби.

Вперед, на зустріч пригодам. І хай всі дітки будуть у безепеці із щасливими посмішками на обличчі.