Меню на п’ятниця (24 червня). Сніданок: пудинг манний з фруктий, какао, хліб з твердим сиром, апельсин. Обід: салат з моркви, суп картопляний на сметані, рис з овочами, тюфтелька рибна в сметанно-томатному соусі, компот із сухофруктів, хліб цільнозерновий. Вечеря: каша вівсяна, гуляш курячий, чай з лимоном.

День захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Вихователі закладу створили для діток незабутній день. Наші вихованці приймали участь у квесті, виконували завдання, шукали на карті локації, познайомилися із піратом та викопали справжні скарби.

Вперед, на зустріч пригодам. І хай всі дітки будуть у безепеці із щасливими посмішками на обличчі.