Меню на вівторок 5.10 Сніданок: пудинг манний з фруктами, сир твердий, чай, хліб цільнозерновий. Обід: суп гречаний, пюре з гороху (4-6 років), макарони відварені (1-4 роки), тюфтелька куряча в сметанно-томатному соусі, салат з капусти, компот із сухофруктів, хліб цільнозерновий, банан. Вечеря: каша пшоняна, гуляш курячий, напій фруктовий, салат з буряка.

День захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Вихователі закладу створили для діток незабутній день. Наші вихованці приймали участь у квесті, виконували завдання, шукали на карті локації, познайомилися із піратом та викопали справжні скарби.

Вперед, на зустріч пригодам. І хай всі дітки будуть у безепеці із щасливими посмішками на обличчі.