Меню на п’ятниця (24 червня). Сніданок: пудинг манний з фруктий, какао, хліб з твердим сиром, апельсин. Обід: салат з моркви, суп картопляний на сметані, рис з овочами, тюфтелька рибна в сметанно-томатному соусі, компот із сухофруктів, хліб цільнозерновий. Вечеря: каша вівсяна, гуляш курячий, чай з лимоном.

День святого Миколая

День Святого Миколая найулюбленіше свято дітлахів. До цього свята дітки ретельно готувалися, щоб відкрити двері у новорічну казку. Дітки прикрасили ялинку, написали листа, підготували віршики, пісні, веселі та рухливі ігри. А ще у нас була весела вечірка – піжама party! Радісні дітки у піжамах показали всі свої творчі здібності та радісно провели час. Святий Миколай подарував діткам солодкі подаруночки.