Меню на вівторок 22 листопада Сніданок: сирники; соус фруктовий; молоко. Обід: борщ український; плов з булгура та м’яса; огірок солоний; хліб цільнозерновий білий; сік яблучно-виноградний. Вечеря: каша пшенична розсипчаста; тюфтелька куряча (з овочами); салат з буряка; хліб цільнозерновий білий; чай з лимоном; апельсин..

День святого Миколая

День Святого Миколая найулюбленіше свято дітлахів. До цього свята дітки ретельно готувалися, щоб відкрити двері у новорічну казку. Дітки прикрасили ялинку, написали листа, підготували віршики, пісні, веселі та рухливі ігри. А ще у нас була весела вечірка – піжама party! Радісні дітки у піжамах показали всі свої творчі здібності та радісно провели час. Святий Миколай подарував діткам солодкі подаруночки.