Меню на середу, 29.12.2021 Сніданок: каша молочна манна з какао присипкою, хліб з вершковим маслом, кавовий напій на молоці, фрукти свіжі (яблуко). Обід: борщ український, гуляш сегединський, кнедлі парові, компот, хліб пшеничний. Полуденок: пряник, йогурт. Вечеря: січеники рибні, картопляне пюре з маслом, салат з свіжої капусти, хліб, чай з лимоном.

День святого Миколая

День Святого Миколая найулюбленіше свято дітлахів. До цього свята дітки ретельно готувалися, щоб відкрити двері у новорічну казку. Дітки прикрасили ялинку, написали листа, підготували віршики, пісні, веселі та рухливі ігри. А ще у нас була весела вечірка – піжама party! Радісні дітки у піжамах показали всі свої творчі здібності та радісно провели час. Святий Миколай подарував діткам солодкі подаруночки.