21 вересня – Міжнародний День Миру

Мир на землі – це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ.

З ініціативи Генеральної Асамблеї ООН,  21 вересня щороку відзначається у світі Міжнародний День Миру.

Для наших вихованців мир, найперше, це – щира посмішка, теплота і доброзичливість вихователів,  відчуття безпеки і комфорту, якими вони щоденно оточені в своєму садочку. Саме т21 вересня - Міжнародний День Миру - ЗДО №28 21 вересня - Міжнародний День Миру - ЗДО №28 21 вересня - Міжнародний День Миру - ЗДО №28 21 вересня - Міжнародний День Миру - ЗДО №28 21 вересня - Міжнародний День Миру - ЗДО №28 21 вересня - Міжнародний День Миру - ЗДО №28 21 вересня - Міжнародний День Миру - ЗДО №28 21 вересня - Міжнародний День Миру - ЗДО №28 21 вересня - Міжнародний День Миру - ЗДО №28 21 вересня - Міжнародний День Миру - ЗДО №28ому, напередодні Міжнародного Дня Миру, 20 вересня, у нашому садочку пройшов тематичний день, присвячений найголовнішому на сьогодні  – миру над рідною українською землею. Бо найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, а земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

В сьогоднішній день дітки, через малюнки, відтворювали своє бачення миру, виготовляли паперових голубів, як символ миру, малювали сонечка та яскраві сонячні промені навколо нього, як символ тепла і ласки.

В Міжнародний День Миру хочеться сказати:

Хай літають завжди журавлі,

Колоски видзвонюють налиті.

Ми за те, щоб мир був на землі,

Для усіх дітей на цілім світі!