14 травня 2023 – День Матері

Співають їм дзвінкі пісні,
Дарують квіти весняні,
Щасливих днів бажають.

Мама — найрідніша людина у житті кожного з нас. Та, що подарувала життя. Мама  з давніх-давен вважалася справжньою берегинею домашнього вогнища і саме тою людиною, до якої діти завжди приходять за добрим словом, порадою та допомогою. Вона перебуває поряд під час всіх найважливіших подій в житті.    Недарма у світі створили особливе свято для вшанування мами — День матері. В Україні його традиційно святкують в другу неділю травня.

Любі мами!  Спасибі за ласку, за щире тепло, недоспані ночі, турботи й добро, здоров’я міцного Вам зичимо щиро, любові і радості, злагоди й миру!

Дітки середньої групи “Дзвіночок” також долучилися до святкового привітання своїх матусь теплими словами, приготували мамам в подарунок щирі віршики, веселі таночки та милі подаруночки виготовлені своїми ручками.

Хай Божа матінка оберігає всіх наших мам, а неньці-Україні дарує мир та процвітання!

14 травня 2023 - День Матері - ЗДО №28