Меню на четвер, 23.09.2021 Сніданок: каша рисова молочна, булочка з вершковим маслом, чай з лимоном, фрукти свіжі. Обід: суп картопляний підбиваний, овочеве рагу, риба смажена, салат асорті з свіжих овочів, хліб пшеничний, компот з фруктів. Полуденок: печиво, кефір. Вечеря: печінка тушкована в сметанному соусі, картопля відварена з маслом, напій фруктовий, хліб пшеничний.

Адміністрація - Головна

Горняк Яна Петрівна

Професійне кредо: ” Підіть далі, ніж вас просять чи зобов’язують, зробіть більше, ніж від вас чекають, – у  цьому полягає успіх”. (Перрі Пекстон)
Життєве кредо: ” Заклад освіти схожий на свого директора, бо від його професіоналізму, мобільності, готовності до змін, творчого підходу до справи залежить доля освіти наймолодших громадян України”.

Директор контролює:

– роботу адміністративної групи (вихователя – методиста, завідувача господарства, сестри медичної);
– виконання правил внутрішнього трудового розпорядку, санітарно-гігієнічного режиму, норм охорони праці відповідно до трудового законодавству;
– виконання інструктивно-методичних документів вищих організацій, а також осіб, які інспектують;
– якість знань, умінь і навичок дітей;
– виконання рішень педагогічної ради;
– збереження обладнання і посібників;
– ведення документації вихователями, адміністрацією;
– організацію та здійснення роботи з батьками;
– фінансово-господарчу діяльність;
– роботу вихователів.