Меню на вівторок 5.10 Сніданок: пудинг манний з фруктами, сир твердий, чай, хліб цільнозерновий. Обід: суп гречаний, пюре з гороху (4-6 років), макарони відварені (1-4 роки), тюфтелька куряча в сметанно-томатному соусі, салат з капусти, компот із сухофруктів, хліб цільнозерновий, банан. Вечеря: каша пшоняна, гуляш курячий, напій фруктовий, салат з буряка.

Свято Великодня

Які б не були часи, але Великдень завжди приходить. Наші дітки разом із своїми педагогами старанно готувалися до свята. Саме цей Великдень для кожного українця особливий, тому хай панує мир та злагода у кожній родині. Дітки підготували чудові писанки для святкування.

Свято Великодня - Головна