Меню на п’ятницю 13 січня Сніданок: Рис тушкований з овочами. Омлет. Хліб пшеничний. Компот з яблук. Обід: Суп білий з галушками. Картопляне пюре (1 – 3 р.). Горохове пюре ( 4 – 7 р.). Котлета рибна любительська. Салат з буряка. Хліб пшеничний. Сік. Вечеря: Макарони відварені. Тюфтелька куряча з овочами. Салат з моркви. Хліб пшеничний. Напій фруктовий.

Свято Великодня

Які б не були часи, але Великдень завжди приходить. Наші дітки разом із своїми педагогами старанно готувалися до свята. Саме цей Великдень для кожного українця особливий, тому хай панує мир та злагода у кожній родині. Дітки підготували чудові писанки для святкування.

Свято Великодня - Головна