Меню на понеділок (16 травня). Сніданок: каша вівсяна, омлет, хліб цільнозерновий, чай. Обід: буряк тушкований, суп картопляний підбиваний, печеня по-домашньому з курячим м’ясом, хліб цільнозерновий, компот із сухофруктів. Вечеря: творожні ліниві вареники з маслом, йогурт.

Свято Великодня

Які б не були часи, але Великдень завжди приходить. Наші дітки разом із своїми педагогами старанно готувалися до свята. Саме цей Великдень для кожного українця особливий, тому хай панує мир та злагода у кожній родині. Дітки підготували чудові писанки для святкування.

Свято Великодня - Головна